Mada

Šio sezono TOP: auliniai, aukštakulniai ir bateliai

Avalynė pernai metais visus stebino savo mase. Tai masyvūs kareiviški pusbačiai, vyriško tipo bateliai ir aukštakulniai ant aukštos kaip dangoraižis platformos. Panašu, kad šiemet, dizaineriai nesiūlo įsileisti gaivumo ir lengvumo pojūtį, o pirmenybę ir toliau teikia avangardui, praktiškumui ir komfortui.

Pirmoje vietoje – patogumas

Aukštakulniai bateliai gali būti patogūs ir stilingi. Tereikia pasirinkti tinkamą modelį. Šiemet Jūsų spintoje turėtų atsidurti aukštapadžiai aukštakulniai storu kulnu. Tai reiškia, kad su jais ne tik vėjas nenupūs, bet ir atrodysite ženkliai aukštesnė ir lieknesnė. Jie patogūs, sukuria pojūtį, lyg plauktum arba sklandytum ore. Tai puikus jausmas. Įdomu tai, kad kuo storesnis padas ir kulniukas, tuo geriau. Tad nestabdykime.

Spalvos

Gal ir keista, tačiau šiemet į mados viršūnę užkopė balti aukštakulniai su platforma. Tačiau ši spalva dera tik šio tipo avalynei. Aukštakulniai bateliai kito stiliaus turėtų būti juodi, rudi ar gėlėti. Šiuo metu tęsiama aukštakulniai 2016 mada, kurios ašis buvo ryškūs raštai.

Klasika niekur nedingo. Metai iš metų elegantiškos moters pasirinkimas turėtų būti juodi aukstakulniai bateliai. Žinant, lietuvių gana konservatyvų požiūrį į ekstravagantiškus gaminius, manoma, kad būtent, aukštakulniai juodi užkariaus miestų gatves.

Forma

Aukštakulniai bateliai ir tik suvarstomi. Suvarstomų batelių hitas dar ilgais skraidys virš mados elito. Tad šiemet įsigijus šiuos batelius, dar kelis metus galėsite nešioti mados divos simboliu.

Praktiška šio pasirinkimo pusė – neretai aukštakulniai pigiau yra būtent ovalios priekio formos.

Medžiaga

Būtų gerai jeigu pasirinktumėte šiurkščios faktūros avalynę. Aukštakulniai bateliai, pagaminti iš šiurkščios medžiagos (gali būti versta oda arba zomšas) atrodys šiek tiek rokeriškai. Tai yra tai ko reikia šiems metams.

Šiemet ne tik mada pažėrė staigmenų tačiau ir pasikeitė požiūris į pačią avalynę. Tarkim, aukštakulniai nešiojami su kojinėmis. Iki šiol kas buvo laikoma stiliaus klaida, šiandien, tampa dizainerių devizu.

Svarbu:

Ieškantiems nebrangios, bet kokybiškos avalynės aukštakulniai internetu turėtų būti puikus sprendimas. Iš tiesų, aukštakulniai internetu pigiai ir greitai gali atsidurti Jūsų spintoje.