Mada

Naktiniai drabužiai – nuo jaukių pižamų iki seksualių naktinukų

pižamaNaktinių drabužių tema vis dar kartais aptarinėjama tyliai, paslapčiomis, tarsi tai būdų nuodėmė. Sovietmečio, kuriame seksualumas „neegzistavo“, palikimas. Tačiau laikas keičiasi, vis dažniau matome laimingas moteris išpakuojančias naujus naktinukus bei apatinį trikotažą ką tik įsigytą parduotuvėje. Naktiniai drabužiai tampa ne šiaip vienas rūbas, kuriuo apsivelkame miegui, tai visa rūbų paletė, skirtingoms progoms, skirtingas naktinis rūbas. O kokie jie?

Tradicinės pižamos

Pižama yra naktinis rūbas, kurį sudaro kelnės arba šortukai ir viršutinė dalis – marškinėliai arba maikutė. Laisvas, paprastas rūbas kiek primena sportinę aprangą, su pižama galima drąsiai vaikščioti po namus nebijant, jog kažkas pamatys daugiau nei derėtų. Pižamos gali būti dėvimos tiek vasarą, tiek tek žiemą, tiesiog keičiasi pižamos medžiaga ir modelis. Vasarą, kad būtų vėsiau, renkamasi šilkinės arba medvilninės pižamos – maikutės ir šortukai, tuo tarpu žiemos metu mieliau dėvimos šiltos medvilninės pižamos – kelnės ir marškiniai.

medvilniniai naktiniaiDažnai manoma, jog pižamos yr apats neseksualiausias naktinis rūbas, tačiau norėtųsi paneigti šį mitą. Pižamos taip pat gali būti seksualios – trumpi šortukai ir nėriniais puošta maikutė ant šleikučių – puikiai pabrėžia merginos figūrą ir atrodo nekaltai seksualiai. Tad nurašyti pižamų kaip senmergių aprangos nereikėtų.

Medvilniniai naktiniai

seksualus naktiniaiĮprasčiausi naktiniai drabužiai yra medvilninės suknelės. Medvilnė yra natūralaus pluošto medžiaga, tad miegant odai suteikiama laisvė ir galimybė kvėpuoti, su medvilnės rūbais mažiau prakaituojama, tad itin patogu ir jauku miegoti. Medvilniniai naktiniai gali būti įvairių ilgių, trumpomis arba ilgomis rankovėmis, konservatyviu ir uždaru priekiu arba dailia, nėriniuota ir atvira dekolte sritimi. Tad tinka dėvėti kasnakt ir išlikti žaviai.

Seksualūs naktinukai

Neabejonai seksualiausia medžiaga naktiniams yra šilkas. Šilkiniai naktiniai nuo seno laikoma prabangos simboliu, plazdančiais šilkiniais drabužiais viliojami vyrai. Blizgi šilko medžiaga išties atrodo prabangiai ir suteikia moteriai viliokišką įvaizdį. Nors visuomet atsiras kalbančių, jog trumpi mažai pridengiantys naktiniai yra vulgaru, bet juk jie skirti miegui, o ne į darbą eiti, tad nereikia bijoti drąsių ir seksualių apdarų.