Grožis,  Pasidaryk

Pasidaryk pati: anticeliulitinis masažas su medumi + kūno aliejus

Celiulitas paliečia 90 proc. visų pasaulio moterų, vienoms jis ryškesnis, kitoms vos pastebimas, tačiau jis yra. Visgi tai nėra priežastis iškelti rankas ir pasiduoti. Juk yra efektyvių priemonių kovoti su celiulitu. Netgi skanių priemonių, viena tokių – medus.

Medaus masažas nuo celiulito

Medus yra puiki priemonė galinti padėti pašalinti celiulito žymes nuo kūno. Tepant medų tiesiai ant kūno galima pašalinti vidinius toksinus, pagreitinti kraujo ir limfos cirkuliaciją, o ir suteikia dozę antioksidantų, kurie gydo odą.

Medaus masažui tereikia patepti probleminę odos dalį sluoksniu medaus, pvz., šlaunims apie 2 arbatinius šaukštelius medaus. Masažuoti braukiamaisiais judesiais bent 5-10 minučių.

Po masažo reikia nuplauti odą šiltu vandeniu ir patepti kūno aliejumi.

Kūno aliejus

Kadagių aliejus yra žinomas kaip galintis išvalyti atliekas iš kūno ir padidinti kraujo bei limfos apykaitą, o apelsinų aliejus mažina skysčių susilaikymą ir patinimą. Rozmarinas padės su edema ir patinimu.

Tau reikės:

  • 100 ml jojobos aliejaus
  • 15 lašų apelsinų eterinio aliejaus
  • 15 lašų rozmarino eterinio aliejaus
  • 15 lašų kadagių eterinio aliejaus

Sumaišyti ir laikyti tamsiame stikliniame butelyje vėsioje vietoje.

Šį aliejų po anticeliulitinio masažo reikia švelniai įtrinti į odą.

Šią masažo ir kūno aliejaus įtepimo procedūrą galima atlikti porą kartų per savaitę ir po kelių savaičių mėgautis švelnesne oda.