Grožis

3 efektyvios priemonės padedančios atsikratyti celiulito namuose

Atsikratyti celiulito nėra lengva, tačiau įmanoma. Ir tam daužyti taupyklės ar skolintis pinigų. Viską galima padaryti namuose, tereikia trupučio laiko ir valios nemesti visko pusiaukelėje. Pasidalinsime trimis priemonėmis, kurias atliekant lygiagrečiai, galima pasiekti išties gerų rezultatų ne tik kovojant su celiulitu, tačiau ir lieknėjant, gražinant savo odą.

Mankšta

Be mankštos ir be sporto nė iš vietos. Viena iš priežasčių, kodėl atsiranda celiulitas yra menkas judėjimas, sėdimas darbas, lėta medžiagų apykaita. Todėl reikia mankštintis ir daugiau dėmesio skirti probleminėms vietoms. Mankštintis reikėtų kasdien. Tinka tiek pora valandų sporto salėje, kuomet išjudinamas visas kūnas ir suaktyvėja medžiagų apykaita, tinka tiek mankštos namuose.

Nesudėtingas mankštas įvairioms probleminėms vietoms gali rasti šiame straipsnyje, su video instrukcijomis:  Efektyvūs pratimai celiulitui naikinti

Sausas odos šukavimas

Sausas odos šukavimas skamba kaip neįprasta procedūra, tačiau išties veiksminga ne tik kovojant su celiulitu. Odos šukavimas specialiu šepečiu natūraliais šeriais leidžia pašalinti sausas, negyvas odos ląsteles, suaktyvina limfos cirkuliaciją, iš organizmo pašalinami toksinai. Ši procedūra atliekama bent kelis kartus per savaitę išties padeda jaustis geriau ir oda atrodo daug gražiau.

Kaip teisingai atlikti sausą odos šukavimą ir plačiau apie procedūrą straipsnyje Kovojant su celiulitu: sausas odos šukavimas

Kūno šveitikliai

Kūno šveitikliai yra efektyvi priemonė pašalinti negyvas odos ląsteles bei maitinti, drėkinti odą, suteikti jai elastingumo (tą daro šveitikliuose esantis aliejus). Tuo pačiu šveitimo metu yra masažuojama oda, o tai paskatina limfos cirkuliaciją, suaktyvina kraujotaką ir „išjudina“ celiulitą.

Kūno šveitiklius lengva pasigaminti pačiai, dažniausiai jų sudėtyje yra kavos, o šiame straipsnyje rasi net kelis vertus dėmesio kūno šveitiklių receptus: Atsikratyk celiulito su kava (+receptai)

Akiu klinika Vilnius