Grožis

Atsikratyk celiulito su kava (+receptai)

Kiekviena mergina žino – nėra didesnio košmaro už celiulitą. Atsikratyti juo yra tikras iššūkis. Tačiau įmanoma. Ir šiandien sužinosime kaip atsikratyti celiulito namuose naudojant mūsų visų mėgstamą kavą.

Bet pirmiau, kas yra celiulitas? Anot Wikipedia enciklopedijos, celiulitas yra struktūriniai pasikeitimai poodiniame riebaliniame sluoksnyje, kurie sutrikdo mikrocirkuliaciją ir limfos atitekėjimą. Dažniausiai pastebimas ant šlaunų bei raumenų, tačiau galintis atsirasti bet kurioje organizmo vietoje, kur yra riebalinio audinio sluoksnis. Celiulitas gali būti randamas ir krūtyse, juosmens dalyje, viršutinėje rankų dalyje, kakle – šioms vietoms būdingas didesnis riebalinio audinio kiekis moterų organizme.“

Vienas iš efektyvesnių būdų naikinti celiulitą, yra kūno šveitikliai, kaukės, kurie naudojami probleminių kūno vietų šveitimui, masažavimui bei kaukėms. Dažniausiai į tokių šveitiklių sudėtį įeina kava, nes kaip žinia, kava tonizuoja, o būtent to ir reikia, norint išnaikinti apelsino žievelę. Kofeinas stimuliuoja, stangrina odą ir dažnai yra naudojama produktų stabdančių senėjimą gamybai. Todėl šiame straipsnyje pateikiame keletą paprastų receptų – naminiai kūno šveitikliai nuo celiulito jūsų teismui.

Visus recepte paminėtus ingredientus sudėti į indą ir gerai išmaišyk.

Kokosų kavos šveitiklis nuo celiulito
1 dalis maltos kavos (gali būti ir panaudotos kavos tirščiai),
½ dalies kokosų aliejaus, ištirpdyto ir atvėsinto,
¼ dalies cukraus.

Kokosų kavos šveitiklis nuo celiulito su kadagiais
1 dalis maltos kavos (gali būti ir panaudotos kavos tirščiai),
½ dalies kokosų aliejaus, ištirpdyto ir atvėsinto,
10 lašelių eterinio kadagių aliejaus.

Alyvuogių aliejaus, rudojo cukraus ir kavos šveitiklis
1 dalis maltos kavos (gali būti ir panaudotos kavos tirščiai),
¼ dalies alyvuogių aliejaus,
¼ dalies cukraus.

Migdolinis kūno šveitiklis nuo celiulito
1 dalis maltos kavos (gali būti ir panaudotos kavos tirščiai),
¼ dalies alyvuogių  aliejaus,
¼ dalies cukraus.
¼ dalies rupios jūros druskos

 

Kaip naudoti šveitiklius nuo celiulito?

Šveitiklį galima naudoti prieš arba po dušo ar vonios. Tiesiog įtrinti į odą ir masažuoti stipriais judesiais. Tuomet nuplauti šveitiklį ir patepti kūno kremu nuo celiulito arba tiesiog kūno kremu. Kokiomis kryptimis reikėtų masažuoti odą, galima pamatyti šiame paveikslėlyje:

masažuoti-celiulitas

Kadangi daugelis šveitiklių yra su aliejais, tokias priemones galima naudoti ir kaip kaukes. Tuomet reikia aptepti problemines vietas ir apvynioti maistine plėvele. Atsipalaiduoti dešimt minučių, o tuomet nuvynioti plėvelę, nuplauti kaukę ir patepti kremu.

Norint pasiekti efektyvių rezultatų, šveitiklį reikia naudoti bent porą savaičių, kasdien. Kaip minėta, atsikratyti celiulito nėra paprasta, tad iš vieno ar net poros kartų rezultatų nebus matyti.

Daugiau informacijos tinklalapyje Los.lt

Save