Idėjos namams,  Pasidaryk

8 būdai suteikti virtuvės šiukšlėms antrą gyvenimą

Ne viskas kas atrodo šiukšlė yra šiukšlė. Protingi žmonės išnaudoja viską iki paskutinio, taip sumažindami šiukšlių kiekį ir net sutaupydami pinigų. Kaip tai įmanoma? Paprastai! Pateikiame aštuonis praktiškus pavyzdžius.

Kavos tirščiai yra pati geriausia kūno pylingo priemonė. Tereikia  sumaišyti su naudojamu kūno pieneliu ar dušo žele. Ir ne tik knūno pylingas. Daugiau idėjų kam panaudoti kavos tirščius šiame straipsnyje: „Kam panaudoti kavos tirščius?”

kavos-tirščiai

Užaugink salierą ir salotas iš kietosios jų dalies. Tereikia vandens ir jau po poros savaičių vėl mėgausiesi šviežiomis salotomis.

salotos

Vyno kamščiai gali būti puiki namų dekoro priemonė. Pavyzdžiui maži vazoneliai miniatiūrinėms gėlytėms. Daugiau idėjų su vyno kamščiais šiame straipsnyje: „20 originalių vyno kamščių panaudojimo idėjų„.

vyno-

Daržovių tinkleliai – originali dovanų pakavimo priemonė.
darzoviu-tinkleliai

Kiaušinių lukštai yra kalcio šaltinis. Sumalk lukštus ir įmaišyk į vazoninių gėlių žemę, bus natūrali trąša.

kiaušinių lukštai

Obuolių žievelės yra geras ingredientas rudeniškai arbatai. Išdžiovink ir sumaišyk su kitais džiovintais vaisiais bei juoda arbata.

obuoliu-zieveles

Kartoninės kiaušinių dėžutės puikiai pasitarnauja sudėti dūžtančius kalėdinius žaisliukus. O taip pat jas galima panaudoti Velykoms. Kaip? Sužinok šiame straipsnyje: „Kam panaudoti kiaušinių dėklą?

deklas

Kartoninis pieno pakelis gali būti lengvai transformuojamas į inkilėlį ar lesyklėlę čiulbantiems kaimynams.

inkilas